(VIDEO) Tottenham do pobjede u sudačkoj nadoknadi

Tottenham je u sudačkoj nadoknadi uspio sa 2-1 pobijediti Fulham, predzadnju momčad Premier lige, a junak je bio veznjak Harry Winks.

Tottenham je igrao bez svog najboljeg strijelca, ozlijeđenog Harryja Kanea. Zbog toga je u vrhu napada zaigrao španjolski veteran Fernando Llorente, ali on je, umjesto protivničke, zatresao vlastitu mrežu u 17. minuti nespretno reagiravši nakon kornera.

Spursi su poravnali na 1-1 u 51. minuti golom Dele Allija, a u sudačkoj nadoknadi (90+3) Harry Winks donosi pobjedu Tottenhamu.

Nogometaši Manchester Cityja rutinski su u nedjelju odradili gostovanje u 23. kolu kod ‘fenjeraša’ Huddersfielda pobijedivši sa 3-0 čime su smanjili zaostatak za vodećim Liverpoolom na četiri boda. Golove za četvrtu uzastopnu ligašku pobjedu ‘Građana’ zabili su Danilo (18), Raheem Sterling (54) i Leroy Sane (56).