Ponedjeljak, 24 veljače, 2025
6.1 C
Zagreb
Pratite nas:

Virgil van Dijk: ‘Jürgen Klopp je glavni razlog zašto sam došao u Liverpool’

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Virgil van Dijk otkrio je zašto je između svih klubova izabrao baš Liverpool.

“Imao sam šansu ići u City i Chelsea. Kod takvih transfera gledaš i kakva je momčad, kakav je grad i kakvi su planovi kluba, ali najvažniji je trener. Jürgen Klopp je glavni razlog zašto sam došao u Liverpool. On ima nešto posebno, ali ne znam što. Je li to energija, je li to njegov imidž, ne znam. Nekad razmišljam zbog čega je on tako poseban trener i mislim da je zbog međuljudskih odnosa. Danas je to najvažnija stvar u nogometu. Zbog Kloppa se odlično osjećaš, on daje ogromnu motivaciju.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Brza i fina juha od tri vrste luka

Ova juha odličan je izbor za borbu protiv prehlade i gripe!

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci