Trener Real Madrida Zinedine Zidane, nalazi se u nezavidnoj situaciji što se tiče sastavljanja ekipe u sljedećim utakmicama protiv Valladolida u La Ligi i Atalante u Ligi prvaka.
Ozlijedio se Karim Benzema, inače glavna napadačka snaga.
Informacije kažu kako je Karim Benzema upitan za utakmicu osmine finala Lige prvaka protiv Atalante koja se igra u srijedu. Sigurno će propustiti susret protiv Valladolida za vikend u La Ligi, a ostaje pitanje hoće li biti spreman i za gostovanje protiv Atalante.
Real Madrid će igrati prvenstvenu utakmicu protiv Valladolida s 11 igrača seniorske momčadi , a ostatak momčadi bit će juniori. Njih petorica su priključeni prvoj momčadi, a zbog čak 41 ozljede koje su imali igrači Real Madrida, uskoro bi mogli dobiti i značajniju priliku u Kraljevskom klubu. Real ne može računati na Sergija Ramosa, Danija Carvajala, Edena Hazarda, Fedea Valverdea, Rodryga, Marcela, Edera Militaa i Alvara Odriozole.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.