Znate li da Black Lives Matter snažno podržava pobačaj i LGTB ideologiju, a protivi se tradicijskoj obitelji?

epa08483451 An injured counter-protester outside Waterloo station during a Black Lives Matter (BLM) demonstration in London, Britain, 13 June 2020. Protesters gathered to express their feelings about the killing of George Floyd. The 46-year-old Floyd died in police custody in Minneapolis, Minnesota, USA, on 25 May 2020, after an officer pressed a knee on the neck of the handcuffed African-American man lying on the ground for almost nine minutes. EPA/NEIL HALL

Dok izvana gledajući se čini da je Black Lives Matter organizacija koja se bori za socijalnu pravdu koja ima za cilj unapređenje prava Afroamerikanaca, mnogi su iznenađeni kada otkriju da ova organizacija ima zabrinjavajuće planove za pobačaj, LGTB ideologiju i borbu protiv obitelji.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Srž  misije BLM-a  za preuređenje Amerike po navedenim kriterijima, piše Life Site News

U svom mrežnom manifestu pod nazivom “U što vjerujemo” organizatori Black Lives Matter bili su Patrisse Khan-Cullors, Alicia Garza i Opal Tometi. One kažu da je njihov cilj “razaranje obitelji kakvu je propisala zapadna civilizacija”. Lideri BLM-a tvrde da su se oslobodili „heteronormativnog razmišljanja“ i zahtijevaju „reproduktivnu pravdu“ za žene, što podrazumijeva borbu protiv rađanja začete djece (pobačaj).

“Kršimo zahtjeve nuklearne strukture obitelji propisane zapadnom kulturom podržavajući jedni druge kao proširene obitelji i ‘komune’ koja se zajednički brinu jedna za drugu, posebno našu djecu, u mjeri u kojoj je majkama, roditeljima i djeci to prihvatljivo”, napisali su ugledni članovi BLM-a.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

“Mi njegujemo queer-afirmacijsku mrežu. Kad se okupimo, to činimo s namjerom da se oslobodimo čvrstog heteronormativnog razmišljanja, ili bolje rečeno, vjerovanja da su svi na svijetu heteroseksualni “, nastavili su iz BLM-a

“Mi zaslužujemo i na taj način zahtijevamo reproduktivnu pravdu (tj. pobačaj) koja daje vlast i upravljanje našim tijelima i identitetima, istovremeno osiguravajući da naša djeca i obitelji budu podržani, sigurni i sposobni napredovati.”

Unatoč željama za raspadom “nuklearne obitelji”, kako to nazivaju, sve tri osnivačice pokreta Black Lives Matter odrasle su u obiteljima s majkom i ocem. Patrisse Khan-Cullors (36) je danas LGBT aktivistkinja koja je napustila dom svojih oženjenih roditelja sa 16 godina nakon što ih je obavijestila o svom homoseksualnom identitetu. Alicia Garza (39) također je odrasla s oba roditelja kod kuće i sada je “udata” za bijelu ženu koja se identificira kao “transrodni muškarac”. I Garza sebe smatra LGBT aktivistom. Opal Tometi (35) odrasla je s majkom i ocem i dva brata u Arizoni.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Ryan Bomberger, pro-life aktivist koji po jednom od roditelja ima afričke korijene, kaže da je usmjerenje organizacije Black Lives Matter i oslanjanje na LGBT ideologiju jedan od deset razloga zašto se nikad neće pridružiti pokretu.

“Snažno promoviraju homoseksualnost i transgenderizam”, napisao je Bomberger za Townhall.

“Ne prihvaćam zbrku”, dodao je. “Voljeti svako ljudsko biće nije isto što i voljeti svako ljudsko djelo.”

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Bomberger se također usprotivio odbijanju Black Lives Mattera da se pozabavi velikim problemom očinstva u crnoj američkoj zajednici. “Oni potpuno ignoriraju očinstvo”, napisao je. “Svaka zajednica koje ima obitelji bez očeva pati od više stope kriminala, veće uporabe droga, više stope pobačaja, više stope napuštanja škole, više stope siromaštva i tako puno toga više.“#DadsMatter.”

“Pobačena djeca ne mogu napredovati jer su pobačena. BLM je najavio „solidarnost“ sa skupinama „reproduktivne pravde“ još u veljači 2015. Ne možete se istovremeno boriti protiv nasilja dok ga slavite “, izjavio je Bomberger.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.