Western Digital i Micron objavili su u četvrtak da su proizveli micro SD kartice od 1 TB memorije, dvostruko više od sadašnjeg praga od 512 GB.
Vijest je objavljena na kongresu Mobile World u Barceloni, na kojem Samsung također izlaže telefone s do 1 TB ugrađene memorije, što znači da je teoretski moguće imati ukupnu memoriju od 2 TB na jednom telefonu.
Nove kartice od 1 TB mogu se sada naručiti, a u prodaju će biti puštene u travnju po cijeni od 449 dolara.
Model s 512 GB stajat će 199 dolara.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/hina
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.