Utorak, 13 svibnja, 2025
11.4 C
Zagreb
Pratite nas:

Slovenija: 2006. gay partnerstva, a 2015. posvajanje djece?

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Komentar na članak

Slovenski parlament večeras će izglasati mogućnost posvajanja djece od strane gay parova

Maks • 03. 03. 2015.

Mediji su nam cijelo vrijeme skrivali što se događa u susjedstvu, a u Sloveniji se od 2006. odigrava isto što i kod nas. Pahor legalizira gay “brak” s pravom usvajanja djece, 2012. imali su referendum za obitelj kao i mi, ishod otprilike isti. Pahor je strpao Janšu u zatvor , izmijenjeno je nekoliko ustavnih sudaca, zakon ponovo predan na preispitivanje, “novi ustavni sud” ga odbacio kao nepravedan. To će se se dogoditi i kod nas, jedan ili dva suca poput Krunislava Olujića i referendum ZA obitelj je poništen. Zato što prije na izbore, preferencijsko glasanje, bista napolje danas ili za pola godine, sve to je manje važno i ima vremena. Ne dajmo se izigrati poput Slovenaca!

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: Narod.hr
Photo: Jelena Gazivoda

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci