Subota, 20 lipnja, 2026
23.8 C
Zagreb
Pratite nas:
VELIK JE TO POSAO!

Nitko nije odgovarao za počinjeni zločin!

Podijeli

Sadržaj članka

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Donosimo vam komentar čitatelja na članak Obljetnica pokolja u Borovu: ‘Jedan mučan dan, veliki ožiljak na svima nama’, objavljen  02.05.2026.

 

Nitko nije odgovarao za počinjeni zločin! Institucijee ne stignu, bave se “ustaškim” kapama, pozdravima, pjesmama, mijenjanjem naziva ulica nazvanih po katoličkim svećenicima, projektiranjem Centara kulture kolca i konopca, izložbama o Jasenovcu, gledanjem Svadbe i 15 minuta – Masakr u Dvoru, “reproduktivnim zdravljem”, Dankinim pravima, zaštitom Marokanaca… Velik je to posao!

*Glas naroda je rubrika u kojoj donosimo komentare naših čitatelja na aktualne teme. Oni mogu, ali i ne moraju odražavati stav redakcije. Držimo da doprinose raznolikosti promišljanja.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr
Photo: fah

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Sadržaj članka

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci