Četvrtak, 27 veljače, 2025
6.6 C
Zagreb
Pratite nas:

Brkić: HDZ želi integralni MOST, a ne ga rušiti

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Želimo integralni Most, a ne ga rušiti, poručio je u petak glavni tajnik HDZ-a Milijan Brkić, istaknuvši kako su pregovori s Mostom oko sastavljanja vlade u tijeku.

“Pregovori su u tijeku i kad budemo imali konkretne podatke onda ćete sve znati. Želimo integralni Most, ne želimo ga rušiti”, izjavio je Brkić novinarima ispred Središnjice HDZ-a odgovarajući na upit o pregovorima s Mostom.

Politički tajnik HDZ-a Tomislav Čuljak ranije je rekao kako u njegovoj stranci od ponedjeljka očekuju nastavak pregovora s Mostom.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr/h
Photo: fah

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci