Na sjevernom Jadranu djelomice, a u Dalmaciji pretežno sunčano poslijepodne ponegdje uz umjerenu naoblaku. U unutrašnjosti postupno jače naoblačenje, već prijepodne u zapadnim predjelima s povremenim snijegom, a poslijepodne i drugdje, prognoza je Državnog hidrometeorološkog zavoda za Hrvatsku za ponedjeljak.
Vjetar prijepodne umjeren, ponegdje i jak sjeverni i sjeverozapadni, u gorju sjeveroistočni, poslijepodne će slabjeti. Na Jadranu će također umjerena i jaka, a osobito u Dalmaciji na udare olujna, ujutro i orkanska bura i sjeverac prema večeri slabjeti.
Najviša dnevna temperatura zraka od -3 do 2, a na Jadranu između 4 i 9 Celzijevih stupnjeva.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/h
Photo: fah
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.