Predsjednik HDZ-a Tomislav Karamarko na Badnju večer čestitao je Božić “svim Hrvaticama i Hrvatima diljem svijeta, svim vjernicima i ljudima dobre volje u Republici Hrvatskoj”, zaželjevši da Hrvatska postane onakva za kakvu su se borili i život dali hrvatski branitelji i utemeljitelj hrvatske države dr. Franjo Tuđman.
“Božić je blagdan obitelji, radosti, zajedništva i mira. I ove se Svete noći prisjećamo svih koji su zaslužni što živimo u slobodi, posebno poginulih hrvatskih branitelja i predsjednika dr. Franje Tuđmana, utemeljitelja suvremene hrvatske države. Neka Hrvatska postane onakva za kakvu su se oni borili i dali živote”, ističe Karamarko.
Pozvao je da se “prisjetimo i siromašnih i nezaposlenih – svih egzistencijalno ugroženih i onih obespravljenih, posebno hrvatskih branitelja koji će i u ovu noć provesti na otvorenom tražeći ispunjenje svojih opravdanih zahtjeva i zaštitu digniteta Domovinskog rata”.
“Osigurati dostojanstven život svakom građaninu, svakom pojedincu u Lijepoj Našoj – naša je dužnost. U mislima na izazove koji su pred nama i u molitvama da ih svladamo snagom zajedništva, znanjem i poštenjem – a vođeni ljubavlju prema Čovjeku i Domovini – još jednom vam želim sretan Božić”, navodi u Božićnoj čestitki predsjednik HDZ-a Karamarko.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: Narod.hr/h
Photo: fah
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.