Naoblačenje s kišom već prijepodne zahvatit će sjeverni Jadran, a do kraja dana proširit će se duž cijele obale i na zapadne krajeve unutrašnjosti.
Na kopnu će zapuhati umjeren, poslijepodne i jak, u gorju na udare i olujan jugozapadnjak i južni vjetar. Na Jadranu će puhati jako, mjestimice i olujno jugo i jugozapadnjak, prognoza je Državnog hidrometeorološkog zavoda za srijedu.
Najniža temperatura zraka od 3 do 7, na Jadranu između 10 i 15, a najviša dnevna od 9 do 14, na Jadranu između 16 i 19 °C.
Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/DHMZ
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.