Utorak, 1 travnja, 2025
12 C
Zagreb
Pratite nas:

Zagreb: Vozač o nesreći u Dubravi u kojoj je nastala šteta veća od 600.000 kn

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Boško Dimitrijević (67) iz Zagreba osumnjičen je da je skrivio prometnu nesreću na Aveniji Dubrava u kojoj je oštećen značajan broj automobila, međutim on odbacuje optužbe da je obijestan vozač te navodi kako je kamera u njegovu automobilu snimila sve detalje.

> Nakon nesreće u zagrebačkoj Dubravi vozača su izvukli, a on je pitao: ‘Jesu li svi živi?’

> Pješak za dlaku izbjegao smrt u velikoj prometnoj nesreći u zagrebačkoj Dubravi!

Automobili su u ulici bili nepropisno parkirani, ali su oni zaustavili jureće vozilo da udari u pješake te su zapravo spasili život.

“Ja nisam obijestan vozač, imam 67 godina. Ljudi su svašta napričali, ali nasreću u autu imam kameru koja me je cijelo vrijeme snimala i pratila”, rekao je Boško Dimitrijević za 24sata.

Kazao je i to da ni njemu samom nije jasno što se to dogodilo.

“Ja sam pao i valjda mi je noga ostala na gasu”, rekao je Boško.

Na pitanje, misli li na to da je pao u nesvijest tijekom vožnje, rekao je da je bilo tako. “To je bilo kad sam kretao sa semafora”, ponovio je Boško.

U bolnici, gdje su ga pregledali nakon nesreće, 67-godišnjaku otkrili su opasnu aneurizmu za koju nije ni znao. A on sam odbacio je navode o ranijoj nesreći.

YouTube video player

Državno tužiteljstvo objavilo je u svojem priopćenju kako je 67-godišnjak vozio brzinom znatno većom od dozvoljenih 50 kilometara na sat i to na tramvajskim tračnicama zbog čega je izgubio kontrolu nad vozilom i udario parkirane automobile. U nesreći je oštećeno osam automobila, kao i izlog trgovine. Nastala je šteta veća od 600.000 kuna.

S obzirom na manjak dokaza, tužiteljstvo je odbacilo prijavu policije za obijesnu vožnju.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr/24sata

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci