Četverogodišnji dječak zaključao je majku i njezinu prijateljicu na balkonu njihova doma te otišao na počinak pa je je morala intervenirati policija.
Pošto je dječačić zaključao balkonska vrata dvije žene ostavio je blokirane na balkonu stana u gradu Goeppingenu, objavila je policija.
Kad su žene shvatile što se dogodilo dijete je već spavalo dubokim snom, pa su morale pozvati policiju koja je uzalud zvonila na ulaznim vratima.
Policajci dijete nisu uspjeli probuditi te su pripadnici vatrogasne brigade morali silom otvoriti vrata.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: hina/em
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.