Subota, 12 travnja, 2025
12.8 C
Zagreb
Pratite nas:

Amerikanci Mike Bryan i Jack Sock slavili u parovima na Wimbledonu

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Amerikanci Mike Bryan i Jack Sock pobjednici su Wimbledona u konkurenciji muških parova, oni su u finalu svladali Južnoafrikanca Ravena Klaasena i Novozelanđanina Michaela Venusa sa 6-3, 6-7 (7), 6-3, 5-7, 7-5.

Za Mikea Bryana je ovo 17. “grand slam” naslov u konkurenciji parova, a prvi kojega je osvojio bez svog brata blizanca Boba, dok je Socku ovo drugi “grand slam” naslov u ovoj kategoriji. Bryanu je ovo četvrti trijumf u Wimbledonu, nakon 2006., 2011. i 2013., dok je Sock svoj jedini naslov osvojio upravo u Wimbledonu prije četiri godine kada je u finalu s Kanađaninom Vasekom Pospišilom svladao upravo braću Bryan.

Klaasenu je ovo bio drugi nastup u finalu nekog “grand slama” i drugi poraz, nakon Australian Opena 2014.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: Hina/mh

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci