Atletico remizirao s Betisom: Neviđena borba na vrhu

epa09129665 Real Betis' Cristian Tello (L) celebrates after scoring the 1-1 during the Spanish LaLiga soccer match between Real Betis and Atletico Madrid at Benito Villamarin stadium in Sevilla, southern Spain, 11 April 2021. EPA/Jose Manuel Vidal

Atletico je kod Betisa u malom derbiju 30. kola Primere zadržao prvo mjesto, ali Real i Barcelona su mu jako blizu.

Poveli su kod Betisa u 5. minuti golom Yannicka Carrasca, koji se nakon lijepe kombinacije s Angelom Correom gotovo ušetao s loptom u gol.

Efektno je izjednačio je domaćin u 20. minuti. Alex Moreno oštro je ubacio s lijevog krila, a Cristian Tello je na visini penala dočekao loptu i volejom je zakucao u mrežu.

Tri najveća španjolska kluba ulaze unutar samo dva boda na vrhu La Lige. Atletico vodi sa 67 bodova, drugi je Real sa 66, a Barcelona treća sa 65 bodova. Jasno je da će prvaka Španjolske odlučiti fotofiniš čak tri takmaca.

Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 50, 100, 200 ili više kuna. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr