Bayern je u Muenchenu slavio s 4-0 protiv Uniona i povećao prednost u odnosu na Borussiju Dortmund ponovno na sedam bodova.
U strijelce su se upisali Kingsley Coman (16), Tanguy Kouassi (25) i dvaput Robert Lewandowski (45/penal, 47). Lewandowski je petu sezonu zaredom zabio najmanje 30 golova, nešto što je samo Gerd Müller uspio ranije učiniti.
Bayern je protiv Uniona odigrao i svoju 1935. bundesligašku utakmica, čime je na listi svih vremena pretekao vodećeg Werdera iz Bremena (1.934), koji je lani ispao.
Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.