Bez pobjednika u dvoboju Lokomotive i Gorice

U prvom subotnjem susretu 29. kola HNL-a nije bilo pobjednika, u Kranjčevićevoj ulici su nogometaši Lokomotive i Gorice odigrali 1-1 (1-0).

Lokomotiva je povela u 29. minuti kada se lopta od gostujućeg igrača Matea Leša odbila u mrežu, dok je pogodak za konačnih 1-1 postigao Josip Mitrović u 73. minuti. Ovakvim rezultatom su oba sastava ostala na istim pozicijama na ljestvici. Lokomotiva je peta s 41 bodom, jednim manjem od četvrtog Osijeka, dok je Gorica šesta te ima 35 bodova.

U prvom susretu 29. kola Osijek je u gostima svladao Rudeš 3-2. Oba pogotka za domaćina je dao Tomislav Mrčela u 11. i 79. minuti, dok je za goste jedan pogodak dao Petar Pušić u 35. minuti te dva Kristijan Lovrić u 56. i 58. minuti.