Predsjednik Komisije nogometnih sudaca HNS-a Bruno Marić podnio je ostavku na dosadašnju dužnost.
> Marić: Nezapamćeni pritisak, Hajduk nije oštećen
Dosadašnji predsjednik Komisije nogometnih sudaca HNS-a Bruno Marić podnio je ostavku na svoju dužnost te u razgovoru s predsjednikom Hrvatskog nogometnog saveza Marijanom Kustićem iznio osobne razloge zbog kojih je donio takvu odluku, objavio je HNS.
Predsjednik Kustić izrazio je razumijevanje za iznesene razloge te je ostavku prihvatio, a Izvršni odbor usvojio.
Podsjetimo, Marić je u srijedu održao konferenciju za medije na kojoj je poručio kako Hajduk nije oštećen.
“Cenzurirane i fabricirane snimke koje su imali za cilj difamaciju i loše prikazivanje sudačke organizacije te posljedično HNS-a. Ovo promatramo kao nezapamćeni pritisak na hrvatske suce”, rekao je uvodno predsjednik Komisije nogometnih sudaca HNS-a, Bruno Marić.
> Jakobušić: Suci su odavno izgubili kredibilitet, sada je sve na Kustiću
Poslije toga uslijedile su brojne reakcije, a Torcida je objavila transparent s odsječenom glavom Brune Marića, koji je naknadno maknula. Hajduk je objavio dva videa u kojima je koristio riječi sudaca i Marića osobno.
Izvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.