Budimir donio pobjedu Osasuni u Villarrealu

Hrvatski reprezentativac Ante Budimir bio je strijelac pobjedničkog pogotka za 2-1 (0-0) u prvenstvenom trijumfu njegove Osasune na gostovanju u Villarrealu.

Do 64. minute nije bilo pogodaka, da bi u sljedećih deset minuta lopta čak tri puta završila u mreži, a sva tri zgoditka postigli su gosti. Vodstvo Osasuni u 64. minuti donio je Jon Moncayola, a u 70. minuti je Villarreal izjednačio zahvaljujući autogolu Davida Garcije.

U 74. minuti je Ante Budimir na ubačaj Rubena Garcije iz kuta postigao svoj šesti ovosezonski pogodak u La Ligi i time Osasuni donio osmu pobjedu.

Do kraja dvoboja gostujući vratar Sergio Herrera je imao nekoliko sjajnih obrana.

Villarreal je sa 46 bodova ostao na sedmom mjestu La Lige, a toliko imaju i petoplasirani Real Sociedad te šestoplasirani Betis, ali uz utakmicu manje. Osasuna je s 34 boda preskočila Valenciju i sada je na 13. poziciji.

Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 50, 100, 200 ili više kuna. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr