Carrasco donio pobjedu Atleticu nakon velike greške Ter Stegena

epa08834713 Barcelona's striker Leo Messi (C) controls the ball during the Spanish LaLiga soccer match between Atletico de Madrid and FC Barcelona at Wanda Metropolitano stadium in Madrid, Spain, 21 November 2020. EPA/JUANJO MARTIN

Nogometaši Atletico Madrida slavili su protiv Barcelone rezultatom 1:0, a strijelac pobjedničkog pogotka bio je belgijski reprezentativac Yannick Carrasco u četvrtoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Uposlio ga je Angel Correa, a Carrasco nije imao težak posao jer je Marc-Andre ter Stegen neobjašnjivo izašao sa svojih vrata. Prošao je njemačkog golmana i pogodio u praznu mrežu za minimalnu pobjedu Atletica.

Loša vijest za navijače Barcelone je ozljeda Gerarda Piquea.