(FOTO) Bundesliga – ‘Šestica’ Bayerna protiv HSV-a, Kramarić se nije upisao među strijelce u pobjedi Hoffenheima

U susretu 26. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern je na Allianz Areni pobijedio HSV 6-0 uz tri gola poljskog napadača Robina Lewandowskog.

Bavarci su rutinski odradili posao i pitanje pobjednika je bilo riješeno nakon prvih 20 minuta igre i vodstva 3-0. Junak utakmice bio je trostruki strijelac Robin Lewandowski (12, 19, 90-11), dva gola je zabio Franck Ribery (8, 81), a među strijelce se upisao i Arjen Robben (55). Lewandowski je u 86. minuti promašio kazneni udarac.

Hoffenheim je uvjerljivo pobijedio Wolfsburg 3-0, a ovoga puta Andrej Kramarić se nije upisao među strijelce. Golove za Hoffenheim zabili su Schulz (18), Gnabry (77) i Guilavogui (80-ag), a hrvatski reprezentativac je igrao do 66. minute.

Augsburg je na gostovanju pobijedio Hannover 3-1, dok su Hertha i Freiburg odigrali 0-0.

Na ljestvici vodi Bayern sa 66 bodova, Schalke je drugi sa 46 bodova, dok je na trećem mjestu Borussia Dortmund sa 42 boda i utakmicom manje.

Bayern – HSV 6-0 (Ribery 8, 81, Lewandowski 12, 19, 90-11m, Robben 55)
Hoffenheim – Wolfsburg 3-0 (Schulz 18, Gnabry 77, Guilavogui 80-ag)
Hertha – Freiburg 0-0
Hannover 96 – Augsburg 1-3 (Sane 37 / Gregoritsch 26, 83, Kačar 45+2), M. Gregoritsch 83