(FOTO, VIDEO) Messi spasio Barcu, solidna utakmica Rakitića

Nakon pola sata igre na Camp Nou Valencia je vodila sa 2-0, ali Lionel Messi je na kraju ipak uspio izvući remi za Barcelonu u subotnjoj utakmici 22. kola nogometnog prvenstva Španjolske.

Valencia je povela u 24. minuti, odličan kontranapad zaključio je Kevin Gameiro. Osam minuta kasnije gosti su već vodili 2-0 nakon što je Dani Parejo zabio iz penala.

Barca se vraća u igru također iz penala, a strijelac je Lionel Messi u 39. minuti. Argentinski čarobnjak ponovno je zasjao u drugom poluvremenu, kada je u 64. minuti prekrasnim udarcem sa vrha kaznenog prostora pogodio za konačnih 2-2. Ivan Rakitić pružio je solidnu partiju u dresu Barce.

Levante – Getafe 0-0
Real Sociedad – Athletic Bilbao 2-1 (Oyarzabal 16, Willian José 45/ Raúl García 82)
Barcelona – Valencia 2-2 (Messi 39-pen, 64/ Gameiro 24, Dani Parejo 32-pen)