(FOTO) Novim porazom učvrstili se u donjem dijelu ljestvice: Hajduk izgubio u Zagrebu od Lokomotive

U zadnjem susretu 11. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Lokomotive pobijedili Hajduka s 2-0 (1-0).

Hajduk je ubilježio četvrti poraz u prvenstvu u vrlo lošoj utakmici u Kranjčevićevoj, u kojoj je Lokomotiva iz dva protunapada došla do dva gola i slavila.

Hajduk je imao inicijativu u prvom poluvremenu, ali su ipak domaćini zabili u 24. minuti kada je Uzuni preciznom loptom uposlio Domagoja Grožđeka, koji je svladao vratara Posavca. U 69. minuti Lokomotiva je postigla i drugi gol nakon brze kontre i udarca Albanca Myrto Uzunija kojeg je na gol crti još nespretno potvrdio igrač Hajduka Domagoj Bradarić. U 76. minuti Caktaš pogađa vratnicu i to je bilo sve od jalovog Hajduka.

Vodi Dinamo (27) ispred Osijeka (23), Lokomotiva je treća s 22 boda, a Hajduk sedmi s 11 bodova.

Pred 2500 gledatelja na stadionu u Kranjčevićevoj sudi Batinić iz Osijeka.

Strijelci: 1-0 Grožđek (24), 2-0 Uzuni (69)