(FOTO, VIDEO) Četvrti uzastopni poraz Kovačevog Eintrachta

Eintracht iz Frankfurta, kojeg vodi hrvatski trener Niko Kovač, doživio je četvrti uzastopni poraz, u nedjelju je u 23. kolu Bundeslige kod kuće izgubio 1-2 od Freiburga.

Kovaču je “svanulo” u 11. minuti kada je zabio Branimir Hrgota. Eintracht je bio dominatniji, imao je više udaraca po golu i dobrih prigoda, ali na kraju je slavio Freiburg, a dvostruki strijelac za goste bio je Florian Niederlechner, u 25. i 59. minuti.

Hrvatski napadač u dresu Eintrachta Ante Rebić imao je najbolju prigodu u 49. minuti kada je glavom gađao gornji desni kut, ali je lopta prošla pored gola.

U četiri uzastopna poraza Kovačeva momčad zabila je samo jedan gol. Ipak, drži šesto mjesto koje vodi u Europu sljedeće sezone.