(FOTO, VIDEO) Nogometaši Leganesa svladali Betis 3:0

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 23. kola španjolskog prvenstva nogometaši Leganesa s uvjerljivih su 3-0 (2-0) svladali Betis, a sva tri pogotka za domaću momčad postigao je Marokanac Youssef En Nesyri

Marokanski 21-godišnji napadač prvi put je svladao vratara Betisa u 22. minuti, drugi gol je postigao u 36. minuti, a treći u 66. minuti.

Leganes se sedmom prvenstvenom pobjedom i sa 29 bodova probio na 11. mjesto, dok je Betis zadržao šestu poziciju. Vodeća Barcelona ima 50 bodova, pet više i utakmicu manje od drugoplasiranog Real Madrida.

U nedjelju su na rasporedu još tri utakmice: Valencia – Real Sociedad (16.15 sati), Sevilla – Eibar (18.30) i Athletic Bilbao – Barcelona (20.45).