(FOTO, VIDEO) Pobjeda AC Milana, a Rebić debitirao u dresu “rossonera”

Foto; Twitter

Nogometaši AC Milana u nedjelju su u gostima kod Verone slavili sa 1-0 pogotkom Krzysztofa Piateka u 68. minuti iz penala.

Trener Verone Ivan Jurić morao je mijenjati planove jer je njegov napadač Mariusz Stepinski dobio crveni karton u 21. minuti.

Ante Rebić, koji je u završnici prijelaznog roka stigao u AC Milan, debitirao je za “rossonere” odigravši drugo poluvrijeme, te je zaradio žuti karton-

Nakon dva remija nogometaši Rome napokon su upisali pobjedu, na Olimpicu je u nedjelju stradao Sassuolo sa 4-2.

Nakon poraza u prva dva kola talijanskog prvenstva, Cagliari je u gostima dobio Parmu sa 3-1, a hrvatski veznjak Marko Rog ponovno je bio u početnoj postavi Cagliarija i igrao je do 83. minute.

Lazio je u gostima kod SPAL-a vodio od 17. minute, kada je Immobile zabio iz penala. No, u drugom poluvremenu igrači SPAL-a uspjeli su napraviti preokret za 2:1.

Nogometaši Atalante, prvog protivnika Dinama u Ligi prvaka, slavili su u sa 2-1.