(FOTO, VIDEO) Real uz obilatu pomoć suca svladao Betis i ponovno se vratio na vrh Primere, Luka Modrić odigrao cijeli susret

Nogometaši Real Madrida u nedjelju su u 27. kolu Primere na svom stadionu protiv Betisa slavili sa 2-1, ali gosti su teško oštećeni u 22. minuti.

Gosti su poveli u 25. minuti kada je vratar Reala Keylor Navas prvo obranio udarac Antonija Sanabrije, ali mu je lopta ispala iz ruke i završila je u mreži.

No, u 22. minuti sudac je propustio isključiti vratara Navasa, koji je izvan kaznenog prostora srušio srpskog veznjaka Betisa Darka Brašanca, koji je išao sam prema golu. Sudac je ostao nijem, samo je pokazao da se igra nastavi.

U 41. minuti, nakon ubačaja Marcela, Cristiano Ronaldo glavom pogađa za 1-1.

Betis je u 78. minuti ostao sa igračem manje nakon što je isključen Cristiano Piccini. Tri minute kasnije Real zabija nakon kornera. Ubacio je Toni Kroos, a Sergio Ramos glavom pogađa za pobjedu 2-1.

Luka Modrić odigrao je cijeli susret za Real, dok je Mateo Kovačić ostao na klupi za pričuve.

Nakon što su prije četiri dana napravili čudo u Ligi prvaka protiv PSG-a, nogometaši Barcelone u nedjelju su gostovali u La Coruni kod Deportiva i neočekivano izgubili sa 1-2.

Deportivo je oba gola postigao nakon kornera, a strijelci su bili Joselu (40) i Álex Bergantiños (74). Za Barcu je zabio Luis Suárez (46).

Hrvatski veznjak Ivan Rakitić, koji je prije dva dana produžio ugovor sa Barcom, ušao je u igru u 58. minuti.

Vodeći Real ima dva boda više od Barce i utakmicu manje.