Nogometaši Manchester Cityja osvojili su i proslavili zasluženo osvojeni naslov prvaka Engleske. Na kraju sezone, u prvenstvu, Manchester City pobijedio je s čak 5:0 Everton, u ovoj utakmici se od Premiershipa oprostio Sergio Aguero, koji odlazi u Barcelonu, s kojom je dogovorio suradnju na dvije godine.
Argentinac je ušao u drugom poluvremenu te je zabio dva gola, na sjajan se način oprostio od Cityja, u kojem je proveo deset godina.
Nakon utakmice trener Manchester Cityja Pep Guardiola je zaplakao zbog Aguera, pritom je kazao da ga nitko ne može zamijeniti.
“Volimo ga. On je posebna osoba za nas”, rekao je Guardiola te je dodao:
“Predobra je osoba kao i nogometaš. Ne možemo ga zamijeniti”, rekao je u suzama Pep Guardiola.
Pep Guardiola couldn’t hold back the tears when talking about Man City legend Sergio Aguero ??
(via @footballdaily)pic.twitter.com/yeAqNDhRCK
— ESPN FC (@ESPNFC) May 23, 2021
Kako smo već spomenuli Aguero će karijeru nastaviti na Nou Campu te je već je dogovorio dvogodišnji ugovor vrijedan 10 milijuna eura. Posljednju utakmicu bi mogao Aguero odigrati u dresu Cityja u finalu Lige prvaka protiv Chelseaja, finale je na rasporedu sljedećeg vikenda.
Sjajni Aguero je u deset godina u dresu Manchester Cityja odigrao 389 utakmica i postigao je nevjerojatnih 260 golova.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.