(FOTO) Nevrijeme i grmljavina: Inter i Lokomotiva nastavljaju utakmicu u nedjelju zbog kvara na reflektoru

Zagreb, 24.08.2019 - Utakmica 6. kola Prve HNL Inter - Lokomotiva. Na fotografiji požar na stadionu. foto HINA/ Daniel KASAP/ dk

Utakmica 6. kola Prve HNL između Intera i Lokomotive u Zaprešiću prekinuta je u 40. minuti susreta zbog kvara na reflektoru te će biti nastavljena u nedjelju.

Tijekom prvog poluvremena utakmice na ŠRC Zaprešić počela je jaka kiša praćena grmljavinom, a to je nevrijeme izgleda uzrokovalo kvar.

Zasada još nije poznato u kojem terminu će dvoboj biti nastavljen.
Ranije u subotu su Slaven Belupo i Varaždin su u Koprivnici igrali 1-1 (0-0). Domaći su poveli preko Ejupija (57), a izjednačio je Stolnik (72).
Kada je početkom nastavka Varaždin prvo u 54. minuti ostao s igračem manje zbog isključenja Adžića, a odmah potom u 57. minuti Slaven Belupo stigao i do prednosti preko Ejupija činilo se kako će domaćini ostvariti treću pobjedu zaredom. No, u 72. minuti se u gužvi u domaćem kaznenom prostoru najbolje snašao Stolnik i iz neposredne blizine poslao loptu u mrežu za 1-1.
Šesti Slaven Belupo ima sedam bodova, dok je Varaždin skočio na deveto mjesto s tri, jednim više od posljednjeg Intera koji od 21 sat dočekuje osmu Lokomotivu koja ima četiri boda.
Na vrhu je Dinamo sa 13 bodova, drugi Hajduk ima 12, a treća Rijeka 10 bodova.