Inter pobijedio Juventus i izjednačio se na prvom mjestu s Milanom, igrao Brozović

epa08944751 Juventus' Cristiano Ronaldo (C) challenges for the ball Inter's Arturo Vidal (R) during the Italian Serie A soccer match between FC Inter and Juventus FC at Giuseppe Meazza stadium in Milan, Italy, 17 January 2021. EPA/MATTEO BAZZI

Inter je pobijedio Juventus 2:0 u 18. kolu Serie A i privremeno se izjednačio s Milanom na prvom mjestu . Juventus je ostao na petom mjestu uz sedam bodova zaostatka za milanskim dvojcem.

U 13. minuti Arturo Vidal zabio je svom bivšem klubu za vodstvo Intera, a u 52. minuti rješava pitanje pobjednika Nicolo Barell.Marcelo Brozović odigrao je 90 minuta za Inter, Ivan Perišić ostao je na klupi domaćina cijelu utakmicu.

Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 50, 100, 200 ili više kuna. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr