Četvrtak, 15 svibnja, 2025
17.7 C
Zagreb
Pratite nas:

Ivanišević se prisjetio osvajanja Wimbledona: Još mi se čini kao da je bilo jučer

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Na današnji dan prije 20 godina, hrvatski tenisač Goran Ivanišević osvojio je Wimbledon. U finalu je pobijedio Australca Patricka Raftera 6:3, 3:6, 6:3, 2:6, 9:7.

” 20 godina kasnije, a još uvijek se čini kao da je bilo jučer. Privilegiran sam da i dalje budem dio ovog jedinstvenog turnira. Veliko hvala na vašoj podršci i ljubavi tijekom godina”, poručio je Ivanišević, a u komentarima mu se javio hrvatski tenisač Ivan Dodig: “Nezaboravna 2001.”

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci