Srijeda, 12 ožujka, 2025
17.7 C
Zagreb
Pratite nas:

Klasnić i Čilić bodrili rukometaše: Evo kako su se našalili nakon utakmice

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Bivši hrvatski nogometaš Ivan Klasnić, inače tri puta transplantiran, prati svaku utakmicu ‘kauboja’, a nakon drame protiv Norveške 29-28 je objavio: “Dosta što mi je bubreg otkazao, nakon ove utakmice je moglo i srce.”

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Igraj moja Hrvatska ??❤️ #idemo dalje

Objavu dijeli Ivan Klasnic (@ivanklasnic17)

Našalio se i hrvatski tenisač Marin Čilić.

“Ne brinite ni vi, pripremim ja teren za visok tlak odmah u nedjelju ujutro pa će popodne biti laganini”, napisao je Čilić.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci