Petak, 21 ožujka, 2025
5.5 C
Zagreb
Pratite nas:

Koliko je vlasnik PSG-a uložio u klub da bi daošao do finala Lige prvaka?

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Pobjedom protiv RB Leipziga (3:0) momčad PSG-a se prvi put u povijesti plasirala u finale Lige prvaka gdje će igrati protiv pobjednika sutrašnjeg susreta između Bayerna i Lyona.

Zanimljiva je jedna financijska informacija. Vlasnik Nasser Al-Khelaifi je kupio PSG prije devet godina, a da bi odveo Parižane u finale Lige prvaka u klub je utukao nevjerojatnih milijardu i 200 tisuća eura. Od tada je trajao proces koji se u konačnici i isplatio. Ostala je još jedna stepenica, ali za ovaj podvig trebalo im je 110 utakmica u elitnom nogometnom natjecanju.

Za takav podvig trebalo im je 110 utakmica u elitnom nogometnom natjecanju.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci