Nogometaši Dinama nastavili su pobjednički niz u SuperSport HNL-u uvjerljivom pobjedom 4:1 nad Slaven Belupom u osmom kolu na Maksimiru.
Trener Dinama Mario Kovačević izrazio je zadovoljstvo igrom i pristupom svoje momčadi tijekom utakmice.
Osjećam zadovoljstvo zbog uspješnog tjedna u kojem smo osvojili tri pobjede. Malo smo se bojali nakon dvije dobre utakmice protivnika, ali utakmicu smo dobro otvorili i čim smo zabili prvi gol sve je postalo lakše – rekao je Kovačević.
Ipak, dodao je da je bio zadovoljan izvedbom do trenutka jedanaesterca, nakon čega su izgubili malo kontrole jer su primili pogodak, a izmjene mu nisu bile po volji.
Lisica nas je u konačnici doveo u mirne vode. Čestitke mojim igračima – izjavio je strateg “modrih”.
Kovačević je također istaknuo kako momčad ima prostora za napredak.
Odigrali smo dobre utakmice, ali uvijek može bolje, osobito jer nas čeka zahtjevan ritam s utakmicama protiv Maccabija i Lokomotive sljedećeg tjedna. Spreman sportaš mora se s time nositi, a zdrava konkurencija u momčadi motivira sve da daju svoj maksimum – poručio je trener Dinama.
S druge strane, trener Slaven Belupa Mario Gregurina čestitao je Dinamu na zasluženoj pobjedi.
Prvih četrdeset minuta držali smo se čvrsto u bloku, što nam je bio plan. Ozljeda Išasegija nas je poremetila, a Dinamo nas je u kratkom vremenu kaznio s dva gola, što je prelomilo utakmicu. Zadovoljan sam jedino što smo uspjeli zabiti gol preko Jagušića – rekao je Gregurina, dodavši kako su neki igrači pod zdravstvenim upitnikom.
Nestorovski ima virozu, nadam se da s Išasegijem nije ništa ozbiljno. Protiv Osijeka ćemo tražiti pobjedu kod kuće i nadam se da ćemo biti kompletni – zaključio je trener gostiju.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr



Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.