Hrvatska skijašica Zrinka Ljutić druga je nakon prve vožnje slaloma Svjetskog kupa u talijanskom zimovalištu Sestriereu.
Najbolja hrvatska skijašica, drugoplasirana u poretku ove discipline, startala je treća i izvrsno odradila prvu vožnju. Za vodećom Amerikanom Mikaelom Shiffrin zaostaje samo devet stotinki.
Amerikanka u Sestriereu lovi jubilarnu, stotu pobjedu u Svjetskom kupu i 155. postolje u karijeri, čime bi se izjednačila s vodećim na toj listi svih vremena Ingemarom Stenmarkom.
Treće mjesto drži Austrijanka Katharina Liensberger (+0.34), dok je vodeća u poretku slaloma Švicarka Camille Rast promašila vrata u cilju i diskvalificirana je.
Druga vožnja je od 12.15, uz prijenos na Drugom programu HTV-a.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/HRT
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.