Nikola Mektić i Mate Pavić pobjednici su ovogodišnjeg Wimbledona.
“Ta loptica koja je dugo padala bio je najbolji osjećaj u mom životu, a zadnja tri meča bila su najvažnija koje sam odigrao. Samo smo si govorili idemo dalje i bodrili smo se”, rekao je Mektić nakon osvajanja turnira.
”Obojica smo odrasli uz Gorana i 20 godina kasnije smo na vrhu. Zato smo vrlo emotivni”, dodao je Mektić uz čestitku suparnicima.
Pavić je na kraju poručio: “Ovo je daleko najbolji turnir na svijetu.”
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.