Nedjelja, 13 travnja, 2025
12.2 C
Zagreb
Pratite nas:

Pavlović potpisao za Rijeku: Sretan sam i uzbuđen

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Hrvatski branič Mateo Pavlović je novi igrač HNK Rijeke, objavio je klub na službenim stranicama.

Pavlović je u Rijeku stigao iz redova francuskog Amiensa i nakon završetka transfera priključio se treninzima prve ekipe.

– Sretan sam i uzbuđen što sam došao u Rijeku. Glavni razlog mog dolaska je što sam osjetio da me ljudi u klubu žele, iskazali su veliku volju i želju i to je presudilo. Jedva čekam obući dres i dokazati se na terenu, rekao je Mateo Pavlović po potpisu ugovora.

U karijeri je nastupao za Zagreb, Werder, Ferencvaros, Angers i Amiens.

– Uvjeti u klubu su odlični, od travnjaka, svlačionica, prostora za oporavak sve je na najvišem nivou, uvjeti u klubu su odlični od travnjaka, do prostora za oporavak, zaključio je novi igrač Rijeke, piše HRT.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr/HRT

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci