Peta uzastopna pobjeda Intera, igrali Perišić, Brozović i Pjaca

epa08771125 Inter’s Belgian forward Romelu Lukaku (center) celebrates with his team-mates Croatian midfielder Marcelo Brozovic and Moroccan defender Achraf Hakimi after scoring a goal during the Italian Serie A soccer match Genoa CFC vs Inter Milan at Luigi Ferraris stadium in Genoa, Italy, 24 October 2020. EPA/SIMONE ARVEDA

Lider talijanskog nogometnog prvenstva Inter pobijedio je Genou sa 3-0. Poveo je domaćin već nakon 32 sekunde golom Romelua Lukakua na asistenciju Lautara Martineza. Međutim, to nije i najbrži gol u povijesti Serie A.

Rekord još uvijek drži napadač Milana Rafael Leao koji je u prosincu prošle godine u susretu protiv Sassuola zabio za 1-0 nakon 6.7 sekundi.Inter je u 69. minuti povećao prednost preko Mattea Darmian na Lukakuovu asistenciju, a sve dvojbe oko pitanja pobjednika otklonio je Alexis Sanchez pogodivši u 77. minuti za 3-0.

Ivan Perišić je igrao za Inter do 84. minute, a Marcelo Brozović do 76. minute. Marko Pjaca je igrao cijeli susret za goste, dok Milan Badelj nije ulazio u igru.

Inter je pobjedom pobjegao Milanu na sedam bodova prednosti, no “Rossonere” večeras očekuje ogled protiv Rome.

Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 50, 100, 200 ili više kuna. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr