Hrvatska tenisačica Petra Martić plasirala se u 3. kolo posljednjeg ovogodišnjeg “Grand Slam” turnira US Opena u New Yorku, ona je u 2. kolu nadigrala četvrtu nositeljicu Španjolku Paulu Badosu sa 6-7 (5), 6-1, 6-2 nakon dva sata i pet minuta igre.
To je bio to treći međusobni susret Martić i Badose i druga pobjeda 32-godišnje Dućanke.
Martić će u 3. kolu igrati protiv bivše prve igračice svijeta i pobjednice US Opena iz 2012. i 2013. Viktorije Azarenke.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.