Suparnici zagrebačkog Dinama u Europskoj ligi, Feyenoord i moskovski CSKA ostvarili su ligaške pobjede, dok je Wolfsberger svoj susret odgodio zbog brojnih igrača pozitivnih na koronavirus.
Feyenoord je pobijedio Groningen s 2-0, a golove su zabili Geertruida (50) i Berghuis (84-11m).
CSKA je istim rezultatom u susretu 14. kola ruskog prvenstva pobijedio Rostov, a Nikola Vlašić je igrao cijeli susret za moskovski sastav, dok je Kristijan Bistrović ušao u igru u 80. minuti.
CSKA vodi na ljestvici s 31 bodom, tri više od Spartaka.
Wolfsberger je nakon poraza u Zagrebu trebao igrati protiv Sturma no utakmica je odgođena zbog novih slučajeva koronavirusa u njihovim redovima.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.