Rukometašice Podravke Vegete igrat će u skupini A Lige prvakinja s francuskim Metzom, mađarskim FTC Ferencvarošom Rail Cargom i norveškim Vipers Kristiansandom, odlučio je ždrijeb u Beču.
Hrvatske prvakinje pokušat će u skupini biti među prve tri ekipe koje nastavljaju natjecanje u Ligi prvakinja, a ako bude zadnje, igrat će u Kupu EHF.
Prve utakmice nove sezone elitnog natjecanja igraju se 4. listopada.
Skupina A:
Metz
Vipers
Podravka Vegeta
Ferencvaroš
Skupina B:
Rostov-Don
Esbjerg
Lublin
Bukurešt
Skupina C:
Valcea
Budućnost
Bietigheim
Brest
Skupina D:
Györ
Krim Mercator
Sävehof
Pobjednik kvalifikacija
Izvor: narod.hr/hina



Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.