Sportski direktor Seville, Oscar Arias, rekao je nakon zatvaranja zimskog prijelaznog roka kako je htio dovesti Marcela Brozovića iz Intera, ali da to nije bilo moguće.
Glasnogovornik Seville rekao je kako hrvatski vezni igrač nije došao jer Sevillu nije napustio ni jedan vezni igrač koji bi oslobodio mjesto za Brozovića, pišu Sportske novosti.
Miroslav Bičanić, Brozovićev zastupnik, rekao je da nterov trener Luciano Spalletti odbio pustiti Brozovića jer Inter nije doveo zamjenu za njega.
Tijekom zimskog prijelaznog roka Sevilla je dovela lijevog bočnog Guilhermea Aranu, desnog beka Miguela Layúna, veznog Roquea Mesu i napadača Sandra Ramíreza. Klub su napustili napadač Walter Montoya, lijevo krilo Borja Lasso i vezni Michael Krohn-Dehli.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/Sportske novosti



Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.