Prva HNL – Pobjede Hajduka i Slaven Belupa

Split, 23.8.2015 - Nakon prvog poluvremena susreta 7. kola Prve HNL na stadionu Poljud Hajduk vodi protiv Osijeka 1-0. foto HINA/ Mario STRMOTIĆ/ ua

U posljednja dva susreta sedmog kola Prve HNL Hajduk i Slaven Belupo su ostvarili pobjede.

Hajduk je na Poljudu pobijedio Osijek 3-0, dok je Slaven Belupo u Koprivnici porazio Zagreb 2-1.

Golove za drugu pobjedu Hajduka zabili su Maloku (19), Caktaš (87) i Bencun (90+2). Hajduk je ovom pobjedom skočio na četvrto mjesto sa 10 bodova, tri manje od llidera Dinama.

Slaven Belupo je u dvoboju začelja pobijedio Zagreb 2-1 osvojivši važne bodova. Strijelci za sastav iz Koprivnice bili su Gregurina (18) i Ejupi (41-11m), a za goste je zabio Medić (90+14). Utakmica je zbog nestanka električne energije prekinuta na 15 minuta.

Na ljestvici vodi Dinamo sa 13 bodova, Rijeka i Split imaju po 11, a Hajduk, Istra i Inter po 10 bodova. Na začelju je Zagreb s tri boda.