Nedjelja, 9 veljače, 2025
5.5 C
Zagreb
Pratite nas:

Pucar uvjerljivom pobjedom zaokružio uspješan hrvatski dan

Podijeli

Podijeli

Hrvatski stolnotenisač Tomislav Pucar uspješno je otvorio Olimpijske igre u Parizu. U susretu 1. kola je pobijedio Alžirca Mehdija Bouloussu s 4-0 (11-3, 11-7, 11-5, 12-10).

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Pucara u 2. kolu čeka bolji iz susreta Francuza Alexisa Lebruna i Argentinca Santiaga Lorenza.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Andrej Gaćina će u 1. kolu igrati s Rumunjem Ovidiem Ionescuom (ponedjeljak, 11.00), a ako prođe čeka ga bolji iz susreta Portorikanca Briana Afanadora i Tajpežanina Lin Yun-Jua.

U ženskoj konkurenciji Ivana Malobabić u prvom susretu igra sa Singapurkom Zeng Jian (nedjelja, 12.15), a ako prođe ide na bolju iz susreta Šveđanke Christine Kallberg i Indijke Sreeje Akule.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci