Nedjelja, 5 srpnja, 2026
17.7 C
Zagreb
Pratite nas:
SJAJNE DVIJE SEZONE

Rijeka otkupila od Fiorentine sva prava na Frukov transfer

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

HNK Rijeka postigla je dogovor s talijanskim prvoligašem Fiorentinom te otkupila preostali postotak koji je Fiorentina imala u slučaju budućeg transfera Tonija Frukaobjavili su iz redova hrvatskog prvaka.

Fruk je u posljednje dvije sezone u Rijeci odigrao 88 utakmica, zabio 19 golova i namjestio 29 pogodaka za suigrače.

Prošle sezone kao ključni igrač predvodio je Rijeku do dvostruke krune u Hrvatskoj, a za svoje igre dobio je i poziv u reprezentaciju Hrvatske, iako još nije debitirao za sastav Zlatka Dalića.

Je li ovo znak da je Frukov transfer neizbježan i prije prve utakmice Rijeke u novoj sezoni, a to je prvi susret u 2. pretkolu Lige prvaka na Rujevici 23. srpnja, ostaje tek vidjeti.

Prema podatcima s Transfermarkta, Frukova tržišna vrijednost iznosi 10 milijuna eura.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci