Rukometaši bjeloruskog prvaka Meškova iz Bresta pobijedili su bukureštansku Steauu sa 35-21 (19-10) u posljednjoj utakmici 14. kola SEHA lige.
Kod pobjednika su se istaknula trojica hrvatskih rukometaša: Sandro Obranović je postigao četiri pogotka uz pet asistencija, Šime Ivić je uz tri gola imao šest asistencija, a vratar Ivan Pešić je sakupio sedam obrana. Kod Steaue je Marin Vegar bio najbolji strijelac sa četiri pogotka.
Na ljestvici vodi našićki Nexe sa 36 bodova, koliko imaju i PPD Zagreb te Vardar, ali uz utakmicu manje. Četvrti je Meškov Brest sa 27 bodova, a peti Tatran Prešov sa 24.
PPD Zagreb će sljedeću utakmicu u SEHA odigrati 27. veljače, u Skoplju kod Vardara, a Nexe će 5. ožujka gostovati kod Vojvodine u Novom Sadu.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/hina
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.