Novi trener rukometnog kluba PPD Zagreb je Silvio Ivandija, trener mladih hrvatskih selekcija i bivši suradnik u seniorskoj reprezentaciji.
Ivandija klub preuzima nakon što su PPD Zagreb i prijašnji trener Veselin Vujović raskinuli suradnju zbog slabih rezultata u Ligi prvaka. Nakon četiri poraza u četiri utakmice PPD Zagreb je na začelju skupine B bez ijednog boda.
Ivandija je početkom ove godine vodio ženski rukometni klub Lokomotivu, a bio je suradnik bivšeg hrvatskog izbornika Slavka Goluže u seniorskoj reprezentaciji, te Lini Červaru u Zagrebu. Kao trener radio je i u Italiji (Prato i Trieste), u BiH (Izviđač Ljubuški) dok je u Hrvatskoj vodio Karlovac i Varaždin. Tijekom igračke karijere nosio je dres Zameta, Celja, Zagreba i Prata.
Službeno predstavljanje novog trenera bit će u četvrtak na konferenciji za novinare na kojoj će se govoriti o predstojećoj utakmici Lige prvaka protiv Vardara koja je na rasporedu u
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/h
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.