Subota, 29 ožujka, 2025
11 C
Zagreb
Pratite nas:

Simon Rožman: ‘Nismo mogli više nego izgubiti’

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Osijek je slomio Rijeku i slavio 2:0.

“Svi ste sve vidjeli, ne možemo izdržati duel. Mislili smo da možemo proći ovaj niz utakmica u nekoj manjoj brzini, ali nije išlo. Osijek je malo promiješao karte i bio svjež, nismo mogli pratiti druge lopte i konkurirati u duelu. Nadam se da ćemo se sada odmoriti pa onda idemo dalje. Mi smo htjeli imati kontroliranu utakmicu da bismo preživjeli, ali ako nema snage, nema ničega. Nismo mogli više nego izgubiti”, rekao je trener Rijeke Simon Rožman.

”U lošem smo nizu, možda se na nekim drugim utakmicama okrene pa uđemo u neki bolji niz. Sad opet imamo pet dana u kojima ćemo se pripremati za ono što dolazi”, zaključio je.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci