Igrači Kansas City Chiefsa obranili su naslov NFL prvaka nakon što su u finalu doigravanja američke profesionalne lige u američkom nogometu “Super Bowlu” u Las Vegasu svladali San Francisco 49-erse s 25-22 u produžetku.
Chiefsi su tako postali prva momčad nakon 19 godina koja je uspjela obraniti naslov, prije njih to je zadnjima uspjelo New England Patriotsima.
Za Chiefse je ovo treći naslov prvaka u posljednjih pet sezona, prije četiri godine su u finalu svladali upravo Ninerse, dok su lani bili bolji od Philadelphia Eaglesa. Usto su igrali i u “Super Bowlu” prije tri godine u kojem su izgubili od Tampa Bay Buccaneersa.
Ukupno je za Chiefse ovo četvrti “Super Bowl”, ali prvoga su osvojili još prije 54 godine.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.