Ponedjeljak, 12 svibnja, 2025
17.7 C
Zagreb
Pratite nas:

Tramezzani uoči derbija na Maksimiru: ‘Važan mi je momčadski duh’

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

U najvećem hrvatskom derbiju u srijedu na Maksimiru igraju Dinamo i Hajduk.

“Za Dinamo ćemo se pripremiti najbolje što možemo, želim vidjeti kako će momci reagirati u derbiju i da li je razlika između nas i njih zaista takva kako pokazuje prvenstvena tablica”, rekao je novi trener Hajduka Paolo Tramezzani u najavi dvoboja.

“Suparnika smo dobro analizirali, gledali smo njihove prve dvije utakmice u drugom dijelu sezone te još neke prethodne, tako da imamo sve informacije koje su nam potrebne”, rekao je Tramezzani.

” Jako mi je važan momčadski duh koji su igrači Hajduka pokazali u utakmici protiv Šibenika u kojoj smo pobijedili”, dodao je novi trener splitske momčadi.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci